Prywatna lecznica - Certus

przychodnie.plPrzychodnie

,  diabetolog

piątek 24.05.2019

certus
certus

Prywatna lecznica - Certus
ul. Grunwaldzka 156 60-309 Poznań

godziny pracy placówki
Godziny pracy placówki :

Prywatna lecznica - Certus

Prywatna lecznica - Certus

medserwis.pl

medserwis.pl
Prywatna Lecznica Certus oferuje pacjentom pobyt na 3 oddziałach szpitalnych: Ogólnym, Urologicznym i Zabiegowym.

Oddział Ogólny oferuje krótkoterminową i pełną diagnostykę oraz leczenie chorób wewnętrznych, a także Indywidualne Pakiety Profilaktyczne, diagnostykę i leczenie bezdechu śródsennego, leczenie kiły oraz diagnostykę niedrożności jajowodów (HSG).

Oddział Urologiczny specjalizuje się m.in. w rozkruszaniu kamieni w nerkach i przewodach moczowych metodą ESWL, URS i RIRS, laserowym leczeniu łagodnego rozrostu prostaty zielonym laserem, elektroresekcjach guzów prostaty i pęcherza moczowego czy prostatectomii

W ramach Oddziału Zabiegowego wykonywane są zabiegi operacyjne z zakresu:
• chirurgii ogólnej i laparoskopowej (m.in. operacje przepuklin, pęcherzyka żółciowego czy wyrostka robaczkowego),
• chirurgii naczyniowej (operacje żylaków kończyn, leczenie nadpotliwości kończyn oraz trudno gojących się ran metodą podciśnieniową),
• ortopedii (artroskopie, rekonstrukcje więzadła krzyżowego przedniego – ACL, endoprotezoplastyki stawów, zespolenia złamań, operacje schorzeń kręgosłupa, w tym leczenie dyskopatii preparatem DiscoGel),

a także chirurgii dziecięcej, plastycznej, ręki, onkologicznej oraz ginekologii, proktologii, laryngologii, gastroenterologii.

Ponadto jesteśmy jednym z kilku ośrodków w Polsce i jedynym w Wielkopolsce, w którym dostępne jest leczenie nowotworów wątroby, trzustki i prostaty metodą NanoKnife.

Na terenie Szpitala działa także Centrum Endoskopii wykonujące badania diagnostyczne przewodu pokarmowego m.in.: gastroskopię, rektoskopię, kolonoskopię, ERCP czy endoskopię kapsułkową oraz nieoperacyjne leczenie otyłości balonem dożołądkowym.

W ramach Ambulatorium oferujemy 24 godzinną opiekę lekarza chirurga i internisty, a także dostęp do laboratorium, pracowni RTG i EKG. Po wcześniejszej rezerwacji zapewniamy dostęp do wielu konsultacji specjalistycznych oraz badań diagnostycznych.

Prowadzimy także 4 Centra Medyczne na terenie Poznania i Swarzędza:
• Centrum Medyczne nr 1, oferujące usługi w ramach umów z NFZ (lekarz rodzinny, ginekolog, laryngolog, neurolog i chirurg plastyk). W placówce dostępne są też usługi prywatne, w tym Poradnia Medycyny Podróży.
• Centrum Medyczne nr 2, leczy pacjentów komercyjnych oraz w ramach opieki medycznej dla firm. Specjalizuje się w usługach dla dzieci, leczeniu chrapania i bezdechu sennego oraz medycynie pracy. Prowadzi także Centrum Leczenia Niepłodności.
• W Centrum Medycznym nr 3 w Swarzędzu pacjenci mogą skorzystać w ramach umowy z NFZ z porad lekarza rodzinnego, pediatry, chirurga ogólnego i ginekologa, a także z wielu usług prywatnych.
• Przychodnię „Zdrowie Rodziny” oferującą usługi w ramach umów z NFZ – lekarza rodzinnego oraz pediatrę.
Prywatna Lecznica Certus jest pierwszym wielospecjalistycznym szpitalem prywatnym w Polsce. Na rynku usług medycznych działamy nieprzerwanie od 7 stycznia 1992 roku, oferując nowoczesne metody leczenia, doświadczoną kadrę medyczną, bardzo dobre warunki pobytu oraz przyjazną pacjentowi atmosferę.

Szpital zajmuje wolnostojący, dwupiętrowy budynek usytuowany w dogodnym punkcie dojazdowym blisko centrum miasta oraz posiada własny parking. W placówce mieszczą się ambulatorium i trzy oddziały szpitalne: ogólny, urologiczny i zabiegowy.

W ramach Ambulatorium oferujemy 24 godzinną opiekę lekarza chirurga i internisty, a także dostęp do badań laboratoryjnych, pracowni RTG i EKG. Ponadto zapewniamy konsultacje lekarzy specjalistów z wielu dziedzin medycyny.

Oddział Ogólny nastawiony jest na krótkoterminową i pełną diagnostykę oraz leczenie chorób wewnętrznych, w tym układu krążenia, zaburzeń metabolicznych, schorzeń układu oddechowego i przewodu pokarmowego, a także niektórych chorób neurologicznych oraz rozrostowych.

Nasi lekarze z Oddziału Urologicznego specjalizują się w zabiegach rozkruszania kamieni w nerkach i przewodach moczowych, rozszerzaniu cewki moczowej czy zabiegach rozrostu prostaty. Wykorzystują także najnowsze metody laserowego leczenia łagodnego rozrostu prostaty z zastosowaniem zielonego lasera, co minimalizuje ryzyko powikłań, takich jak np. zaburzenia czynności seksualnych. Oferta dla Pań to między innymi rozwiązanie problemów z nietrzymaniem moczu dzięki zastosowaniu taśmy IVS.

W ramach Oddziału Zabiegowego wykonywane są zabiegi operacyjne z zakresu wielu dziedzin medycyny, takich jak: chirurgia ogólna, dziecięca, laparoskopowa, naczyniowa (m.in. zabiegi laserowego usuwania żylaków nóg czy zabiegi leczenia nadpotliwości kończyn) , onkologiczna, plastyczna, ręki, jak również ginekologia, gastroenterologia, laryngologia, proktologia czy ortopedia, w tym unikalne zabiegi leczenia chorób kręgosłupa.

W 2008 roku w ramach Szpitala zostało wyodrębnione Centrum Endoskopii. Wykonywane są w nim badania diagnostyczne przewodu pokarmowego (gastroskopia, kolonoskopia, rektoskopia i anoskopia), a także zabiegi endoskopowe m.in. tamowanie krwawień, usuwanie polipów czy protezowanie dróg żółciowych. Od 2010 roku wykonywane jest nieinwazyjne badanie jelita cienkiego z wykorzystaniem endoskopii kapsułkowej. W 2012 roku oferta Centrum Endoskopii została powiększona o zabiegi nieoperacyjnego leczenia otyłości balonem dożołądkowym.

Z myślą o klientach firmowych od 1996 roku rozwijamy działalność w zakresie medycyny pracy. Proponujemy naszym klientom dwojakiego rodzaju usługi w tym zakresie: badania profilaktyczne obejmujące tylko medycynę pracy oraz abonamentową opiekę medyczną dla pracowników, zawierającą rozszerzony pakiet świadczeń w trzech wariantach.

Szpital w 2003 roku uzyskał międzynarodowy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością zgodny z normą ISO 9001:2000 nadany przez TÜV Rheinland, potwierdzający nieustanne doskonalenie procesu obsługi pacjenta.

W grudniu 2003 roku uruchomiliśmy Centrum Medyczne nr 1 - CERTUS przy ul. Dąbrowskiego 262/280. Ofertę Centrum stanowią przede wszystkim usługi świadczone na podstawie umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia w zakresie Podstawowej Opieki Medycznej, ambulatoryjnej opieki specjalistycznej i programów profilaktycznych. Placówka oferuje także usługi z zakresu medycyny pracy, pracowni diagnostycznych i konsultacji specjalistycznych dla klientów indywidualnych i firmowych. Od grudnia 2008 roku w Centrum Medycznym nr 1 działa Poradnia Medycyny Podróży oferująca osobom wyjeżdżającym w egzotyczne części świata konsultacje, dobór profilaktyki lekowej i szczepienia ochronne.

W kwietniu 2007 roku rozpoczęła działalność trzecia z naszych jednostek Centrum Medyczne nr 2 - CERTUS, mieszcząca się na Ratajach. Wśród bogatej oferty specjalistów polecamy zwłaszcza pediatrę i szerokie grono specjalistów zajmujących się chorobami u dzieci, m.in. Kardiologa dziecięcego, neurologa dziecięcego czy reumatologa dziecięcego. W placówce dostępna jest też diagnostyka laboratoryjna i obrazowa w szerokim zakresie. Oferujemy m.in. diagnostykę chorób przewodu pokarmowego (gastroskopia i rektoskopia) oraz układu krążenia (EKG, USG echo serca, USG przepływów naczyniowych) a także testy wykrywające genetyczne predyspozycje do raka piersi i raka jajników. Centrum oprócz pacjentów indywidualnych obsługuje również klientów firmowych w zakresie Medycyny Pracy. Od stycznia 2010 roku w placówce Działa Poradnia Leczenia Chrapania, w której wykonywane są m.in. małoinwazyjne zabiegi leczenia chrapania implantami podniebienia miękkiego. W 2013 roku oferta placówki została rozszerzona o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

W grudniu 2007 roku Prywatna Lecznica CERTUS została nagrodzona Certyfikatem Jakości w VIII edycji Konsumenckiego Konkursu Jakości Usług „Najlepsze w Polsce – The Best in Poland”. W grudniu 2010 roku ważność Certyfikatu została przedłużona na następne 3 lata.

Od stycznia 2010 roku pacjenci ze Swarzędza mogą korzystać z usług naszej najmłodszej placówki – Centrum Medycznego nr 3. Placówka mieści się przy ul. Poznańskiej 15 (przy trasie Poznań – Warszawa). W placówce mogą Państwo skorzystać bezpłatnie w ramach umowy z NFZ z konsultacji: lekarza rodzinnego, pediatry, chirurga ogólnego i ginekologa. Poradnia pediatryczna podzielona jest na część dla dzieci chorych i zdrowych – każda z osobnym wejściem i wygodnym podjazdem dla wózków. W placówce znajdują się także: pracownie: RTG, USG, EKG, spirometrii i KTG, a także gabinet zabiegowy, punkt szczepień (szczepienia obowiązkowe i zalecane) oraz laboratorium analityczne. W placówce wykonywane są także badania z zakresu medycyny pracy w pełnym zakresie.
W Centrum Medycznym nr 3 istnieje także możliwość skorzystania z szerokiego wachlarza konsultacji specjalistycznych. Dla pacjentów zapisanych do lekarza rodzinnego lub pediatry w naszej placówce oferujemy preferencyjne ceny.
medserwis.pl

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie usługami medycznymi świadczonymi przez Prywatną Lecznicę Certus Sp. z o.o.
Nasze wieloletnie doświadczenie – działamy na rynku nieprzerwanie od 1992 roku – oraz fakt, że zatrudniamy wysokiej klasy lekarzy specjalistów i doskonale wykwalifikowany personel, zagwarantują Państwa pracownikom profesjonalne badania.

Ze swej strony możemy Państwu zapewnić wysoką jakość i kompleksowość świadczonych usług oraz wieloletnie doświadczenie w obsłudze medycznej zakładów pracy.

Proponujemy Państwu dwojakiego rodzaju usługi w tym zakresie:


* badania profilaktyczne obejmujące tylko medycynę pracy,
W trosce o dobro Pracodawcy zapewniamy przeprowadzenie badań w jednym dniu, w ciągu kilku godzin po wcześniejszym ustaleniu terminu w jednej z naszych czterech placówek w formie przeprowadzanych badań wstępnych, okresowych i kontrolnych. Oferujemy także możliwość wykonania badań psychotechnicznych, w tym badań psychotechnicznych dla kierowców i badań psychologicznych osób ubiegających się o pozwolenie na broń oraz pracowników ochrony fizycznej.

* abonamenty medyczne,
Zakup proponowanych przez nas abonamentów to podwójna korzyść: taka usługa świetnie sprawdza się jako uzupełnienie systemu motywacyjnego i element kształtowania wizerunku pracodawcy dbającego o swój personel, a równocześnie pozwala zmniejszyć ryzyko nieobecności pracownika z powodu długotrwałych absencji, wynikających ze zbyt późno wykrytych i nieleczonych schorzeń.

Ponadto dla zakładów pracy przygotowaliśmy także ofertę przeprowadzenia w sezonie jesiennym szczepień pracowników przeciwko grypie

NOWOŚĆ! Badania medyczne w siedzibie Twojej firmy!

NOWOŚĆ! Badania medyczne w siedzibie Twojej firmy!
medserwis.pl
Prywatna lecznica - Certus
ul. Grunwaldzka 156 60-309 Poznań
Tel. (61) 860-42-00

Telewolt Sp. z o.o.przychodnie.pl Telewolt Sp. z o.o. 00-671 Warszawa, ul. Koszykowa 70 lok.2, tel. 601 410 411
e-mail: redakcja@przychodnie.pl